Новини » Суспільство

Я не хочу бути міністром культури чи навіть його радником, – Зібров

ZIK

Павло Зібров – людина відкрита та прямолінійна, яка завжди вказує на те, що не подобається. Тому, брати пряму участь у політичних процесах він не хоче. До того ж, якщо б співак опинився на посаді міністра культури чи радника, його б одразу звільнили через гострий язик.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив сам естрадний співак, народний артист України Павло Зібров.

«Я дуже щаслива людина, бо займаюся улюбленою справою. Іноді мені навіть сняться костюми, декорації, тексти пісень, аранжування тощо», – каже гість студії.

Павло Зібров зізнався, що категорично не хоче брати участь у політичних  процесах, навіть на посаді міністра культури чи його радника.

«Я абсолютно не хочу сунути ніс у вищі щаблі влади: ні в міністерство, ані Адміністрацію Президента. Не бажаю нікому нічого радити. Якщо б я почав висловлювати свої думки, озвучувати пропозиції, переконаний, через тиждень-два мене б вигнали. Все тому, що прямолінійність – принцип, яким завжди користуюся. Коли щось не подобається, то одразу кажу це у вічі», – зазначає естрадний співак.

Гість програми підкреслює, що прямолінійність дозволяє йому почуватися вільною людиною.

«Можу дозволити собі бути у стані постійного спокою, оскільки завжди кажу те, що думаю. Я вільна людина. До слова, з того, що мені відомо, через це деякі канали вже десяток років не транслюють мене. Серед таких ЗМІ «Інтер», «Україна». Не люблять Зіброва, бо він свого часу не підтримував правлячу коаліцію Януковича, говорив відверто і на вибори не їздив з ними», – додає народний артист. Loading...