Новини » Суспільство 26 січня, 2018, 10:48
В артистів необхідно вкладати мільйони, – Павло Зібров
ZIK
ZIK

Музичний виконавець не може бути один без команди та без серйозних фінансових вливань. У світі в них вкладають мільйони, зате потім отримують десятки мільйонів. А в Україні шоу-бізнес лише називається так.

Таку думку в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) висловив естрадний співак, народний артист України Павло Зібров.

В Україні зараз склалась така ситуація, коли вітчизняні оперні співаки затребувані по всьому світу – вони співають на найкращих сценах. Натомість з естрадою у нас все не так добре.

«Я б хотів зауважити, що і російська естрада ніде в світі не потрібна, окрім СНД. До певного часу ми були ізольовані. Ми могли слухати лише якісь платівки або «Голос Америки» вночі. Насправді шоу-бізнес так лише називається. В Україні, за великим рахунком, ніякого шоу-бізнесу немає», – пояснює народний артист України.

Ознаками цього, на його думку, є те, що у світі в артистів вкладають мільйони, а на виході отримують десятки мільйонів. Мовляв, не може бути виконавець один без команди.

Окрім цього, Павло Зібров розповів про початки своєї музичної кар’єри ще у шкільні часи.

«Ми вже у восьмому класі створили свій музично-інструментальний ансамбль. У нас були не лише барабани та дві гітари, а й духова група, струнна група, тобто такий доволі великий бенд», – розповідає співак.

За його словами, їхня група в одинадцятому класі стала лауреатом «Комсомольської пісні», хоча співали далеко не комсомольські пісні.

«У 1972 чи 1974 у Керчі проходив конкурс пісні, і ми поїхали туди. Тоді можна було виконувати музику членів радянської спілки композиторів. Ми записали «Музика Олександра Білаша», але грали свої твори», – зізнається артист.

Проте справжнє розчарування молодих виконавців чекало у третьому турі, коли на концерт особисто приїхав Олександр Білаш.

«Ми навчались з його донькою в одному класі, тобто були з ним знайомі. Він підійшов до нас і каже: «Хлопці, чому ви брешете? Я цю пісню не писав». Проте потім він сказав, що моя пісня доволі хороша і він розуміє, чому ми записали його прізвище», – каже Зібров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 03:04 :31