Новини » Політика 26 січня, 2018, 16:43
«Союз православних журналістів» – один із пропагандистських центрів ФСБ в Україні, – Корчинський
ZIK
ZIK

УПЦ МП – один з департаментів московської держави і такою була. Адже ця структура завжди очолювалася спецслужбами і як церква вона ніколи не існувала, а була диверсійним пропагандистський центром проти ворогів Москви всередині Росії і назовні. Тому діяльність «Союзу православних журналістів» прямо пов’язана з УПЦ МП і керується та фінансується депутатом Новинським.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорив громадський діяч Дмитро Корчинський.

Щоб знайти антиукраїнські матеріали  «Союзу православних журналістів», не потрібно було навіть заходити у цю організацію. Адже вони все відкрито виставляють на своєму сайті. Хоча активісти також знайшли в приміщенні і друковані матеріали антиукраїнського характеру.

 «Союз православних журналістів» є одним із пропагандистських центрів ФСБ на території України, який уже довгий час веде антиукраїнську діяльність – таку собі «софт»-антиукраїнську пропаганду та намагається впливати на православну частину української публіки. Тому те, що нарешті хтось цим питанням зайнявся, є дуже добре», – вважає Корчинський.

Він розповів, що дуже багато людей зверталися до правоохоронних органів щодо діяльності цієї організації.

«Було багато депутатських звернень до СБУ з цього приводу, але за українською традицією, війну в Україні завжди розпочинають добровольці, а потім уже підтягується держава. Яскравим прикладом став і 2014 рік, коли добровольці розпочали війну, а потім держава нарешті підключила Збройні сили України, які зараз тримають фронт», – сказав гість.  

Натомість, щодо внутрішнього ворога, він вважає, що Україна навіть не розпочинала боротьбу.

«Зараз державі важко розгойдатися, тому ті добровольці, які повернулися з фронту, беруть цей важкий обов’язок на себе і намагаються протидіяти найбільш розгалуженій диверсійно-пропагандистській мережі окупантів – УПЦ МП. Адже всі розуміють, як казав один «русский православный», що «русская православная церков – это вопервых русская, вовторах православная, а в третих уже церковь». Насправді ж ми розуміємо, що вона навіть в десятих не церква», – прокоментував Корчинський.

За його словами, УПЦ МП – один з департаментів московської держави і такою була.  Адже завжди очолювалася спецслужбами і як церква ніколи не існувала, а була диверсійним пропагандистський центром проти ворогів Москви всередині Росії і назовні.

«Тому діяльність «Союзу православних журналістів» прямо пов’язана з УПЦ МП і керується та фінансується Новинським. Взагалі УПЦ МП і всіма дочірніми структурами керують Новинський і «матьорий диверсант» та агент ФСБ керуючий справами Московського патріархату Августин та митрополити УПЦ МП Онуфрій. Але Онуфрій, як казали в роки моєї юності – «підписной митрофан», бо він теж антиукраїнський діяч, але млявий. А уся активність лежить саме на Августині та Новинському і вони є справжніми керівниками цього диверсійного центру», – додав він.

Нагадаємо, патріотичні організації С14, «Традиція і порядок» і «Сокіл» викликали поліцію до офісу «Союзу православних журналістів». В офісі виявили фото- та відеоматеріали, у яких війна на сході України називається громадянською, а також іншу антиукраїнську політичну агітацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:54 :17