Новини » Львів 25 січня, 2018, 17:39
Тиждень на думання: як повернути борги за автобуси ЛАЗу, але не заплатити Росії
Сесія Львівської міськради. Фото: Микола Тис/ZIK
Сесія Львівської міськради. Фото: Микола Тис/ZIK

Для того, аби придумати, як вирішити проблему з конфіскованими автобусами АТП-1 і не відправити кошти за придбані в ЛАЗу ще до Євро-2012 автобуси до Росії, Львівська міська рада взяла один тиждень.

Як інформує репортер ІА ZIK, під час сьогоднішнього засідання сесії лише обговорювали ситуацію, а рішення прийняти мають за тиждень.

Як зазначив міський голова Андрій Садовий, протягом цього часу триватиме «думальний процес», до якого залучать громадськість і депутатів.

«Я думаю, що ніякого колапсу транспортного не буде, бо громада мудра. Але цю проблему треба вирішувати. Ми будемо думати з депутатами, з громадськістю і шукати неординарні варіанти вирішення проблеми. За борги треба платити, але ми категоричні противники платити громадянам Росії. Це думальний процес, де будуть залучені і депутати, і представники громадськості», – прокоментував Садовий.

Нагадаємо, проти того, аби виплачувати підприємству, яку пов’язане з російським бізнесменом Ігорем Чуркіним, 20 млн грн боргу за придбані автобуси виступили львівські активісти та учасники АТО.

Через борги за автобуси ЛАЗу на сесії ЛМР почалася штовханина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 12:20 :37