Новини » Спорт 25 січня, 2018, 10:56
Шаблістку Ольгу Харлан обрано до Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів
Ольга Харлан. Фото: niklife.com.ua
Ольга Харлан. Фото: niklife.com.ua

Олімпійська чемпіонка, триразова призерка Олімпійських ігор, п’ятиразова чемпіонка світу та семиразова чемпіонка Європи з фехтування на шаблях Ольга Харлан працюватиме в Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів під час чотирирічного терміну з 2018 по 2021 рік.

Про це йдеться в офіційному листі, який надійшов на адресу Національного олімпійського комітету України за підписом президента ЄОК Янеза Косьянчича та генерального секретаря ЄОК Раффаеля Паньйоцці, інформує офіційний сайт НОК України.

З престижним обранням Ольгу привітав президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка.

«Ольга – не тільки видатна українська спортсменка, а й соціально-активна особистість, яка переживає за розвиток спорту в Україні, за наших атлетів. Вона – дійсно яскравий приклад для наслідування й саме завдяки таким уславленим олімпійцям наша молодь приходить у спортивні секції, веде здоровий спосіб життя», – відзначив головний олімпієць України.

Він додав: «Це визнання – не тільки висока оцінка Ольги, як успішної спортсменки, а й чергове підтвердження вагомої ролі та високого місця спортивної України в міжнародному олімпійському русі».

Відзначимо, під час презентації програми Ольги Харлан, яка відбулася у жовтні минулого року в рамках ІХ Форуму і V Асамблеї атлетів Європи, її підтримували наші уславлені спортсмени: голова Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Наталія Добринська, призер чемпіонатів світу та Європи з плавання Андрій Говоров.

Нагадаємо, члени Комісії атлетів ЄОК обираються строком на чотири роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 13:05 :09