Новини » Політика 24 січня, 2018, 23:16
Матіос: Суспільство має порівняти суд над Януковичем із судилищами над Тимошенко і Луценком
ZIK
ZIK

Я хочу наголосити, що все, що зараз відбувається, зокрема, відповідно до українського законодавства і процесу в Оболонському суді – це майже ідеальний взірець для суспільства.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Відповідаючи на питання ведучої, коли Україна та світ отримають рішення суду щодо Януковича, гість програми зауважив, що основне – це не швидкість рішення, а його справедливість, повнота та об’єктивність.

«І я хочу наголосити, що все, що зараз відбувається, зокрема, відповідно до українського законодавства і процесу в Оболонському суді – це майже ідеальний взірець для суспільства, яке має порівняти те, яким був суд і судилище над колишнім політиком Луценком та над Тимошенко. Ось це є взірець», – каже головний військовий прокурор.

Анатолій Матіос додає, що і прокурор при розслідуванні такої резонансної справи має бути безпристрасним та повинен базуватися виключно на доказовій базі слідства.

«І я впевнений у нашій державницькій політиці публічного обвинувачення. А судити має суд. І я вдячний суспільству, яке посеред всіх інших новин так активно слідкує за цією справою. Для людей це болить, бо це перше уособлення справедливого українського суду. Це болить і для дуже великої кількості людей на сході України, перед якими стоять питання, чому так багато загиблих та чому так багато людей є відрізаними від своєї держави», – зазначив головний військовий прокурор.

Читайте також, Матіос: У Румунії затримано організатора замаху на Авакова – екс-посадовця Укрспирту

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:20 :45