Чекаємо розгляду проекту Закону України «Про національну безпеку України»
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Чекаємо якомога швидшого подання у Верховну Раду України та розгляду проекту Закону України «Про національну безпеку України», а також реформування системи та роботи Служби безпеки України. Представники Офісу НАТО повідомили, що зазначені питання є одними із пріоритетів НАТО та ключових кроків України до втілення стандартів НАТО.

Дуже добре на днях поспілкувалися із головою Представництва НАТО в Україні А.Вінніковим та його заступниками. Під час зустрічі основну увагу було приділено обговоренню пріоритетних питань співпраці на 2018 рік, а саме, втіленню цивільного та парламентського контролю у секторі безпеки та оборони України.

Зокрема, учасники зустрічі обговорили можливість проведення з представниками парламенту України круглого столу з метою обговорення зазначених вище питань.

Принагідно інформую, що Комітет у закордонних справах на своєму засіданні схвалив «Рекомендації за результатами спільних комітетських слухань комітетів Верховної Ради України у закордонних справах, з питань європейської інтеграції та з питань національної безпеки і оборони на тему: «Наближення України до стандартів НАТО: перешкоди та досягнення. Стан виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО та Стратегічного оборонного бюлетеня України», які відбулися 18 жовтня 2017 року».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:18 :17