Новини » Політика

Анатолій Матіос зізнався про те, чого він боїться

ZIK

Найбільше я боюся кари за гріхи, вчинені мною, і спокутування яких буде покладено на моїх родичів та рідних. Бо ж немає безгрішних людей.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

У бліц-питанні ведуча програми запитала в Анатолія Матіоса, чи він діє за принципом «один у полі воїн» та чи вірить він у те, що одна людина може щось змінити в країні. Також пані Влащенко запитала у головного військового прокурора України, чого він боїться найбільше. На що Матіос відповів:

«Я боюся кари за гріхи вчинені мною і спокутування яких буде покладено на моїх родичів та рідних. Бо ж немає безгрішних людей», – зазначив головний військовий прокурор.

А от на питання про роботу за принципом «один у полі воїн», Анатолій Матіос відповів так: «Матіос – людина. І якщо Матіос чогось хоче, він про це говорить та робить. Якщо не може робити – не зазіхає. Я не політик. Не хочу і не буду. Адже політиків завжди будуть цькувати юридичною мовою за їхні безглузді речі, які руйнують нашу державу», – додав головний військовий прокурор.

Читайте також, Головний військовий прокурор: За чотири роки війни мене ні разу не запросили до Ради

Loading...