середа, 24 січня, 2018, 12:19 Економіка
Земельники зі всієї України обговорять у Львові президентський законопроект

25-26 січня у Львові пройде обговорення Президентського законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин». У засіданні візьмуть участь земельними із близько 20 міст України.

Про це повідомили в офісі реформ у Львівському РВ АМУ.

Як розповів директор Аналітичного центру АМУ Ярослав Рабошук, у заході візьмуть участь представники близько двадцяти міст України. Передусім це – начальники відділів та управлінь з питань земельних відносин міських рад.

«Найголовніше у рамках заходу – це обговорення президентського законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин» і формування позиції міських рад щодо цього законопроекту. Представники міських рад мають сформувати спільну позицію щодо внесення змін до цього законопроекту і його підтримки чи не підтримки. Щоби при розгляді цього законопроекту та формуванні його остаточної редакції думка міських рад була врахована», – сказав Я.Рабошук.

Засідання відбудеться у Навчально-методичному центрі освіти за адресою площа Данила Галицького, 4, 4 поверх, зал «Медіатека».

Захід організовує Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 13:01 :17