середа, 24 січня, 2018, 3:30 Політика
Єрмолаєв розповів, які складнощі чекають на українців після закінчення війни на Донбасі

Завершення війни на Донбасі поставить перед українським суспільством нові виклики. У світі майбутнього ефективним буде суспільство, яке буде зразком соціальної організації гуманізму.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив директор Інституту стратегічних досліджень «Нова України» Андрій Єрмолаєв.

«А хтось подумав, що це взагалі керований процес, про те, що нас зіштовхнули лобами? Хлопців, які до того жили на декілька тисяч гривень заставили воювати з двох сторін. Це керований конфлікт пролетаризованої маси», – переконує пан Єрмолаєв.

За його словами мовляв, такий керований конфлікт створює ситуацію, за допомогою якої суспільством простіше управляти. Суспільство в умовах керованої кризи перестає помічати свої проблеми, погоджуються зі злиднями і незгодами.

«Коли суспільство переживає випробування, або коли одна людина стикається з небезпекою вона відкидає все окрім одного – спасіння життя своїх рідних, або свого, все інше стає неважливим», – вважає експерт.

Читайте також: Населення Донбасу мріє про повернення в Україну і не відчуває провину за «Путін, введи…»

Окрім цього, пан Єрмолаєв додав, що коли ситуація на Сході України врегулюється і настане мир це поставить перед українським суспільством нові виклики.

«Будь-яка казка зі складним сюжетом, з бабою Ягою і ще якимись антигероями зазвичай закінчується щасливо. Але найскладніше є мирне життя. Мир, який ми обов’язково досягнемо тільки поставить запитання заради чого ми живемо. Так ось у світі майбутнього ефективним буде суспільство, яке буде зразком соціальної організації гуманізму», – підсумував гість програми.

Читайте також: «Руки опускаються від безсилля і злості»: Роман Цимбалюк опублікував лист з окупованого Донбасу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 13:23 :40