Сталося так, що «хор» керує «диригентом», – Матіос про розслідування справ Майдану

ZIK

Справу Майдану ми не можемо закривати. Адже той, хто уповноважений, не може назвати тих, хто винуватий в усіх цих злочинах.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Відповідаючи на питання ведучої, чому досі не закрита справа Майдану, гість програми відповів:

«Справу Майдану ми не можемо закривати. Адже той, хто уповноважений, не може назвати тих, хто винуватий в усіх злочинах Майдану. А я вже неодноразово говорив, що для організації всієї роботи по розслідуваннях Майдану, не для розслідування поточних речей, чи окремо взятих епізодів, був призначений пан Горбатюк.

Нещодавно я мав із ним розмову. Я йому кажу: «Сергію, ну невже тобі не болить, що минуло вже 4 роки. Ти фахова людина і грамотний юрист, але ти – не організатор». Тому сталося так, що «хор» керує «диригентом». А «хор» займається зовсім іншим», – зазначив головний військовий прокурор.

Анатолій Матіос додає, що розслідування справ Майдану гальмується й через те, що у слідчих немає досвіду розкриття подібних справ. «У нас же не було масових вбивств у центрі Києва. У нас не було і протистояння, яке призвело до одночасної загибелі правоохоронців та патріотів», – наголосив головний військовий прокурор.

Також, за його словами, при розслідуванні злочинів Майдану неправильно визначений момент та неправильною є акумуляція сил і засобів.

«Присутня і боязнь від багатьох моментів. Також втрачений час. Але ж треба все робити за порядком. Ну не можна одразу народитися і піти до школи. Треба спочатку піти у ясельну групу, потім у старшу. От тут це не було зроблено»,– акцентував головний військовий прокурор.

Loading...