Новини » Політика 24 січня, 2018, 20:16
Справді, є люди, які хочуть «віджати» ZIK, – депутат про пресинг на телеканал
ZIK
ZIK

Я не хочу робити висновки одним неприємним для мене ефіром з Портновим. Але треба запитати у влади, чому він зараз виведений з-під санкцій і по ньому немає процесів? Тому абсурдом є назвати редакційну політику антиукраїнською. Крім того, не треба забувати, що є люди, які намагаються «віджати» телеканал.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Олег Петренко.

«Я не вважаю телеканал «ZIK» проросійським і не хочу робити висновки одним справді неприємним для мене ефіром, не ставлячи під сумнів права Наталки Влащенко як журналіста організовувати ефір з людиною, яка так демонізована в Україні, але так чудово себе відчуває. Він виведений з-під санкцій. А по Портнову немає процесів й санкцій. Теперішня українська влада не має доказів і рішень суду, а пройшло три роки. Це людина, яка справді піджавши хвіст втікала з країни», – відзначив пан Петренко.

Нардеп зауважив, що в жодному разі не вважає телеканал «ZIK» антиукраїнським, сепаратистським, ватним.

«Тут ще підливає масла у вогонь те, що Наталка Влащенко – не рядовий журналіст телеканалу. Те, що до цього була скандальна ситуація зі звільненням Оксани Руно. Тут все йде по наростаючій. Воно обросло міфами і це десь насторожує. Я жодного разу не чув, щоб на каналі вихваляли Медведчука. Це абсурд – назвати редакційну політику антиукраїнською. Але в принципі є прецедент і я напружився. Крім того, не треба забувати, що є люди, які намагаються «віджати» телеканал», – розповів гість програми.

За словами пана Петрека, оскільки канал абсолютно опозиційний, виглядає зовсім нереально те, що Димінський нібито міг «псіханути» і передати його Медведчуку.

«Не можна констатувати такі речі і вішати такі ярлики по одному ефіру. Мова йде про зважену редакційну політику», – вважає народний обранець.

Читайте також: Кампанія проти ZIKу розгорнута людьми Авакова, – депутат

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 02:25 :29