середа, 24 січня, 2018, 1:30 Політика
Порошенко і Волкер обговорили відновлення територіальної цілісності України
Курт Волкер і Петро Порошенко
Курт Волкер і Петро Порошенко

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер і Президент України Петро Порошенко обговорили активізацію міжнародних зусиль щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

«Абсолютними пріоритетами є консолідація режиму стійкого і всеосяжного припинення вогню і виведення з України російських окупаційних військ», – наголошується у повідомленні.

На зустрічі сторони висловили занепокоєння у зв’язку з відсутністю прогресу у виконанні Росією безпеки положень мінських домовленостей.

«Москва має нарешті продемонструвати політичну волю до мирного врегулювання та погодитись на розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону», – повідомили в АП.

Також Порошенко і Волкер відзначили звільнення українських заручників у кінці минулого року. Сторони привернули увагу до схвалення закону України про реінтеграцію окупованих територій, як елемента загальної стратегії з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Крім того, відзначили пріоритетність мирного, політико-дипломатичного шляху врегулювання ситуації на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 16:00 :04