середа, 24 січня, 2018, 13:37 Суспільство
Не можу сказати, що в Україні зараз нечувана свобода слова, – Мусаєва-Боровик
ZIK
ZIK

Теперішнє ставлення до ЗМІ і в цілому атмосферу, в якій працюють журналісти, не можна назвати дружніми.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорила головний редактор видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик.

Петро Порошенко під час однієї із прес-конференцій заявив, що в Україні є нечувана свобода слова. Тому ведучий у студії вирішив запитати керівника одного з найбільш впливових Інтернет видань в українському сегменті політичної журналістики, чи може вона підтвердити його слова.

«Тоді, коли Петро Порошенко сказав про те, що в Україні нечувана свобода слова, то йому наш колега Михайло Ткач поставив питання і з приводу розслідування вбивства Павла Шеремета і щодо переслідування наших колег-активістів та журналістів. Тому я не можу сказати, що в Україні нечувана свобода слова. І мені здається, що випадок із Портновим і телеканалом ZIK також це підтвердив», – сказала Мусаєва-Боровик.

Також вона розповіла про погрози на її адресу та адресу журналістів видання «Українська правда».

«Раніше були погрози, але останнім часом я їх не отримувала. Хоча, якщо чесно говорити про ставлення до ЗМІ і в цілому про атмосферу, в якій зараз працюють журналісти, то я б їх не назвала дружніми. Адже з’являються списки на сайті «Миротворець», також публікації якихось компрометуючих  даних щодо журналістів на інших інформаційних ресурсах, так званих, паразитах, які намагаються дискредитувати журналістів. В першу чергу тих, які займаються антикорупційними розслідуваннями чи критикують владу», – вважає вона.

Також вона сказала про те, що закордонні засоби масової інформації та політики знають про те, що відбувається в українському медіапросторі. Тому різними способами намагаються їх захистити.

Нагадаємо, професійна робота генерального продюсера та ведучої ZIKу Наташі Влащенко, зокрема нещодавнє інтерв’ю в рамках авторського проекту «HARD» із одіозним чиновником часів Януковича Андрієм Портновим, спровокувала не лише бурхливу дискусію в медіаспільноті. Наслідком цього ефіру стали особисті погрози на адресу ведучої.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 13:16 :54