Новини » Політика 24 січня, 2018, 23:33
На зустрічах із Путіним Порошенко відстоював українські інтереси, наскільки міг, – Безсмертний
ZIK
ZIK

Якщо і надалі не буде діалогу, Україна втрачатиме патріотично налаштованих громадян на Донбасі та в Криму.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний.

Гість програми розповів, що йому доводилося бути присутнім під час розмов Президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна.

«Наскільки міг, Порошенко відстоював українські інтереси. Це по-перше. По-друге, очевидно, що той результат, який маємо, це результат поєдинку – я на цьому наголошую, це результат поєдинку між Порошенком і Путіним», – зазначив Роман Безсмертний.

На його думку, помилка була допущена у тому, що Петро Порошенко, як і вся українська влада, продовжує гратися із тим, чи на Донбасі війна, чи АТО, чи захист проти збройної агресії РФ.

«Тобто, ми не відповідаємо чесно на ті питання, які на сьогодні для нас існують, не дивлячись на те, що було прийнято закон. Насправді цей закон продовжує блудити нас у цих хащах», – вважає Роман Безсмертний.

Гість програми наголосив, що доля Донбасу має цікавити з точки зору доль людей, патріотів, які там залишаються, адже не всі 3 мільйони мешканців Донбасу воюють проти України. З його слів, ідеться про близько 40 тисяч озброєних колаборантів, які зрадили Україну і служать Росії.

«Україна повинна із цими людьми, які залишаються патріотами, які хочуть повернення, які потрапили у ситуацію, коли насправді стали заручниками, вести діалог і відпрацьовувати способи, як їм допомогти, знаходячись у цьому пеклі», – зазначив Роман Безсмертний.

На його переконання, для того, щоб така допомога була реалізована, потрібно кілька речей, зокрема, сильна армія та діалог, побудований із тими людьми, які не воювали проти України, нікого не катували і не брали заручників тощо.

Тож до української влади, продовжив гість програми, можна адресувати претензію, що у цьому сенсі абсолютно нічого не робили і мешканці Донбасу, які хочуть повернутися до України, залишені напризволяще. Гість програми спрогнозував, що, якщо надалі не буде діалогу, Україна втрачатиме людей на Донбасі і в Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:50 :40