середа, 24 січня, 2018, 13:33 Регіони
На Закарпатті серед пиломатеріалів приховали велику партію контрабандних цигарок
На Закарпатті у вантажі з пиломатеріалами приховали велику партію контрабандних сигарет
На Закарпатті у вантажі з пиломатеріалами приховали велику партію контрабандних сигарет

Працівники Закарпатської митниці ДФС фіксують порушення митних правил, пов’язаним з незаконним вивезенням з України значної кількості тютюнових виробів.

Правопорушення припинено в зоні митного контролю митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС в напрямку «виїзд з України». Керував вантажним автомобілем, в якому знайшли приховані тютюнові вироби, громадянин Білорусії.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України в митному режимі «транзит» із Росії в Чехію переміщувались пиломатеріали. Під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів та в результаті аналізу ризиків, працівники митниці прийняли рішення про проведення повного митного огляду транспортного засобу та вантажу. Відтак, виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби. Наразі торгові марки, наявність акцизних марок та точна кількість цигарок встановлюється. Про це повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Попередньо зазначені дії кваліфікуються за ознаками порушення митних правил, а саме переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Вирішується питання щодо фіксації митного правопорушення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 13:38 :45