Новини » Львів 24 січня, 2018, 16:45
На Львівщині остаточно визначилися із ділянками під сміттєпереробні заводи
Сміття. Фото: korrespondent.net/EPA
Сміття. Фото: korrespondent.net/EPA

На Львівщині інвестори остаточно визначилися із земельними ділянками, де хочуть збудувати сміттєпереробні підприємства.

Про це 24 січня на брифінгу повідомив директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Планується будівництво чотирьох сучасних комплексів з утилізації ТПВ. На сьогодні вже два інвестори остаточно визначились із земельними ділянками – у Миколаївському та Дрогобицькому районах. У найближчий час ми будемо приступати до проведення фінальних громадських обговорень, щоб дати можливість інвестору розпочати розробки відповідної проектної документації. Це буде тривати близько шести місяців. Після цього ще в цьому році плануємо розпочати будівництво», – повідомив Н.Романчук.

З його слів, у Дрогобицькому районі планує збудувати сміттєпереробний завод компанія «IEK», у Миколаївському – ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», яка пропонує виробництво RDF палива.

Н.Романчук також повідомив про настрої місцевих громад.

«Якщо на початках люди з негативом зустрічають ідею будівництва та питання сміття, то коли ти приїжджаєш вже другий, третій раз з конкретними пропозиціями і говориш, що планується робити і який буде екологічний наслідок та економічний ефект для цих територій – люди вже більше сприймають. Якщо раніше це було політично підбурене питання, то зараз люди більш тверезо до цього відносяться. Впевнений, що ми знайдемо порозуміння з цими територіями», – запевнив посадовець.

Як повідомлялося, три компанії отримали право будувати сміттєпереробні заводи на Львівщині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 01:31 :13