середа, 24 січня, 2018, 2:30 Політика
Мельничук: Українці вимагатимуть виборів уже в цьому році
ZIK
ZIK

Оновлення ЦВК, яке ініціював Президент, насправді нічого не змінить, оскільки влада вибере своїх представників. Тому, можливо, суспільство не дочекається виборів 2019 року та вимагатиме дострокових виборів.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Мельничук в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

«Гостро питання легітимності ЦВК піднімалося ще 2 роки тому, але і сьогодні було однією з головних вимог суспільства. Проте, на мою думку, нічого особливого не відбудеться, оскільки Президент поставить своїх представників, щоб мати можливість контролювати вибори», – вважає Мельничук.

Депутат також зауважив щодо кандидатур, які подав Президент на новий склад ЦВК. Адже згідно із законодавством, кожна фракція і група має подати свої кандидатури і Президент має це врахувати. Відтак, потрібно буде уважно прослідкувати, кого назначить Президент у ЦВК.

На думку депутата, зараз на шахівниці вже розкладають фігури, які у майбутньому будуть працювати на передвиборчу кампанію Порошенка.

«Спочатку обиратимуть ЦВК, далі – представників ТВК. Зокрема, по ТВК уже відбуваються розстановки та підготовка до виборів. Так, йде розгортання передвиборчих штабів усіх політичні сили, які хочуть брати участь у президентських і парламентських виборів.

Але, можливо, суспільство не дочекається 2019 року та виборів, адже вже буде не в змозі терпіти знущання над собою, а відтак вимагатиме дострокових виборів», – припустив Сергій Мельничук.

Читайте також: В президентських рейтингах лідирує «інший політик», – експерти

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 11:46 :45