середа, 24 січня, 2018, 13:09 Суспільство
Інтерв’ю з Портновим на «УП» не спричинило такого резонансу, як зараз на ZIKу, – Мусаєва-Боровик

Масовою атакою на журналістів, які роблять такі інтерв’ю, як з Портновим, займаються провладні блогери.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) говорила головний редактор видання «Українська правда Севгіль Мусаєва-Боровик.

«У 2015 році «Українську правду» також критикували, але такого резонансу, як це викликало цього разу з телеканалом ZIK і Наталкою Влащенко, не було. Тоді інтерв’ю, до речі, у Москві робив сам Павло Шеремет. Звичайно, були якісь критичні коментарі, але такої масованої атаки, як цього разу, не було», – сказала Мусаєва-Боровик.

Вона розповіла, чому називає це саме атакою.

«Я бачу, хто це пише і робить. Перш за все, провладні блогери і не лише, бо я не хочу узагальнювати. Є також люди, які дійсно критикують через якісь інші позиції, але мені здається, що журналісти мають на це право», – прокоментувала вона.

Гість пригадала також історію щодо інтерв’ю з Едуардом Ставицьким, коли ще до виходу на «Українській правді» його розкритикували.

«У мене була така ситуація, коли ми зробили інтерв’ю із Едуардом Ставицьким в Ізраїлі. Приїхали до нього в Тель-Авів і зробили селфі як анонс інтерв’ю. І нас почали критикувати, як власне і в ситуації із Наталкою Влащенко. Тобто ще до виходу матеріалу. Але ж люди не знали про що саме питатиме журналіст, і яким буде інтерв’ю. Я хотіла б зауважити у цій ситуації, що саме до появи матеріалу вже відбулась критика», – вважає Мусаєва-Боровик.

Вона додала, що потрібно провести професійну дискусію щодо того, що відбувається зі свободою слова в Україні.   

«Не дивився, але вже засуджую – це апріорі неправильна. Я, насправді, хочу почути якусь професійну дискусію з цього приводу, а не просто емоції і погрози з боку народних депутатів. Бо це взагалі що таке? Це XXI століття, Україна і це відбувається у четверту річницю Революції, яка власне також відстоювала і права журналістів на висвітлення подій? Ви чудово пам’ятаєте, що тоді відбувалося у медійному  полі, коли скуповувалися українські медіахолдинги і виникла дивна ситуація з каналом ТВІ. Тобто звужувалася взагалі можливість розповідати про якісь важливі події. Тому зараз, через чотири роки, ми маємо таку ситуацію», – сказала вона.

Нагадаємо, професійна робота генерального продюсера та ведучої ZIKу Наташі Влащенко, зокрема нещодавнє інтерв’ю в рамках авторського проекту «HARD» із одіозним чиновником часів Януковича Андрієм Портновим, спровокувала не лише бурхливу дискусію серед медіаспільноти. Наслідком цього ефіру стали особисті погрози на адресу ведучої.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 15:26 :46