Новини » Політика 24 січня, 2018, 19:42
Головний військовий прокурор: За чотири роки війни мене ні разу не запросили до Ради
ZIK
ZIK

Це абсурдно, що за 4 роки війни мене не запросили до Верховної Ради! Є ж засідання фракцій, погоджувальна рада, то покличте мене і скажіть, щоб я доповів ситуацію через призму закону. Вони би почули таку глибину глибин, що їм би страшно було.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

«Не знаю, чи буде хтось говорити про те, що я зараз тут кажу, але мені так болить, пані Наталю, що ви не можете собі уявити. Я говорив всім головам фракцій парламенту, що це ж абсурдно, що за 4 роки війни мене не запросили до Верховної Ради!

Є ж засідання фракцій, погоджувальна рада, то покличте мене і скажіть, щоб я доповів ситуацію через призму закону. Мовляв, ми – законотворці, а ви – виконавець. Вони би почули таку глибину глибин, що їм би страшно було. Але ж ні, для них головне після погоджувальної ради або одне одного брудом облити, або скласти ручки і сказати, що ми самі собі не можемо допомогти», – каже головний військовий прокурор.

Анатолій Матіос додав, що він «не вірить у словесну полову і не хоче жити за її принципом».

«Наталю, я – заступник Генерального прокурора та й любий громадянин в тому числі не може прочитати закон, який проголосований у ВРУ. Ну це ж сюр! Ми не мали закону змін до КПК більше двох тижнів. Я взяв на себе відповідальність, підписав листи з попередженням Парубію, Президенту та прем’єр-міністру!»,– наголосив головний військовий прокурор.

Відтак, щодо голосування депутатами у Верховній Раді, Анатолій Матіос відтепер сподівається лише на Ілона Маска.

«Після «Тесли» і «Фалькона» він, напевне, придумає законодавця у Верховній Раді, який буде комп’ютеризований, буде мати нормальне ІQ і зможе проголосувати нормальні закони та не буде казати, що не встиг опрацювати. Та якщо не встиг – не голосуй! Ви ж не стадо, ви – поводирі для цього народу. Але через вас наш народ перетворився у полігон для випробування елементарних речей життя держави»,– підсумував головний військовий прокурор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:05 :38