Новини » Політика 24 січня, 2018, 21:00
Депутат про тиск на ZIK: Люди, які стоять перед офісом телеканалу, порушують закон
ZIK
ZIK

Дії так званих громадських організацій, які мітингують під офісом телеканалу ZIK – це перешкоджання журналістській діяльності, втручання у редакційну політику, що є прямою цензурою, яка заборонена законами та Конституцією України.

Про це заявила народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Заступник голови профільного комітету щодо свободи слова зауважила, що у ситуації, яка виникла довкола телеканалу ZIK, питання потрібно ставити так: чи скоїла Наталія Влащенко як журналіст злочин, коли запросила на ефір Портнова?

«Очевидно, що ведуча не порушувала закон, адже пан Портнов не є злочинцем. До того ж він надав офіційні документи, де вказано, що йому навіть не пред’явлена підозра. Натомість з іншого боку виникає питання, чи вчиняють порушення закону ті люди, які стоять біля телеканалу та тиснуть на ЗМІ, зокрема і через соціальні мережі?

Безумовно, це пряме перешкоджання журналістській діяльності, втручання у редакційну політику, що є прямою цензурою, яка заборонена законами та Конституцією України», – констатувала Червакова.

Також депутат нагадала, що ситуація довкола ZIKу – не перший силовий тиск на медіа.

«Ми пам’ятаємо, як підпалювали телеканал «Інтер», як нападали на NewsONE. І коли відбувалися такі події, то журналісти передусім мали насторожитися, а не зловтішатися. Адже є велика вірогідність, що наступними стануть вони», – застерегла Ольга Червакова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 00:28 :26