Новини » Політика 24 січня, 2018, 21:56
Безсмертний: У нападках на Влащенко я відчув спробу повністю паралізувати незалежні ЗМІ
ZIK
ZIK

Найбільше тривожить, що у нападках, які почали відбуватися на Влащенко, відчувається спроба повністю паралізувати незалежні ЗМІ, підпорядкувати їх, у тому числі, і з волі Президента.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний.

Гість програми зазначив, що він виступає за те, щоб кожного політичного діяча, починаючи від Президента України, народних обранців, депутатів місцевих рад, міських голів, оцінювали об’єктивно.

«Очевидно, що нині чинний Президент Петро Порошенко був, є і залишається бізнесменом. Очевидно, що він на всі процеси дивиться як бізнесмен. Я не знаю, у якій валюті зберігає свої статки Петро Олексійович, скоріш за все, в усіх, бо він – людина хитра, значить, розумна, а це означає, що він все робить для того, щоб запобігти власній катастрофі і як бізнесмен, і як політик, і так далі. Очевидно, що його ключовою метою зараз є робити все, щоб він залишився Президентом на наступний період», – зазначив Роман Безсмертний.

Гість програми звернув увагу на те, що серед низки повідомлень є інформація, яку добирають тенденційно, є така, яку «препарують» певним чином, та закликав ставитися до цього об’єктивно та давали належну оцінку, зокрема, діям Президента чи депутатів.

«Для цього в Україні мають працювати абсолютно незалежні засоби масової інформації», – наголосив він.

Роман Безсмертний, коментуючи реакцію на інтерв’ю через скайп-зв’язок із екс-посадовцем часів Януковича Андрієм Портновим, яке відбулося 22 січня на телеканалі ZIK у програмі «HARD з Влащенко», заявив, що це – квінтесенція процесу, який відбувається.

«В оцих нападках, які почали відбуватися на Влащенко, я відчув спробу вже повністю паралізувати незалежні засоби масової інформації, підпорядкувати їх, у тому числі, і з волі нині чинного Президента. І мене це найбільше тривожить у цій ситуації», – заявив Роман Безсмертний.

Читайте також: Безсмертний розповів про побоювання тих, хто погрожує генеральному продюсерові ZIKу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:19 :53