Новини » Політика

Безсмертний про вихід із Аграрної партії: Я стомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти

ZIK

Об’єднання Аграрної партії та БПП було неможливе вчора, а як буде завтра, залежить від нового керівництва партії.

Про це в ефірі програми Voxpopuli (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний.

Гість програми, коментуючи запитання, чи об’єднається Аграрна партія перед виборами із БПП та щодо причин свого виходу із Аграрної партії, розповів, що він до нового року очолював центральний апарат цієї політичної сили.

«Я не знаю, які рішення будуть надалі ухвалені в долі Аграрної партії. Єдине, що можу сказати, що за рік, який минув, а я трохи більше року очолював центральний апарат, партія дійсно закріпилася чітко у трійці лідерів виборчих перегонів на місцевих виборах до об’єднаних територіальних громад», – зазначив Роман Безсмертний.

Гість програми розповів, що на останньому з’їзді Аграрної партії відбулися серйозні оновлення статуту, програми, триває кадрове поповнення політичної сили.

«А причина у тому, що в партію влилися нові люди, ними прийняті відповідні рішення. Я дуже довго в українській політиці підносив патрони. Моє рішення на сьогодні – настав час для іншої роботи. Я ще скажу таку фразу: я трохи стомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти», – заявив Роман Безсмертний.

Гість програми зауважив, що «якщо Безсмертний не займатиметься політикою, то політика займеться Безсмертним».

Повертаючись до запитання щодо ймовірності об’єднання Аграрної партії та БПП напередодні виборів, Роман Безсмертний зазначив, що, на його думку, таке об’єднання було неможливе вчора.

«А як буде завтра, це залежить від нового керівництва партії», – зазначив гість програми.

Loading...