середа, 24 січня, 2018, 2:15 Політика
Ар’єв сказав, коли в ПАРЄ голосуватимуть за проект щодо зміни правил

Проект рішення щодо зміни правил та процедури ПАРЄ може бути ухвалений не раніше 8 червня, а саме голосування – не раніше осінньої сесії 8-12 жовтня.

Саме засідання ad hoc комітету не містило жодного голосування, російська делегація на ньому не виступала, повідомив після засідання віце-президент ПАРЄ Володимир Ар’єв, – повідомляє Укрінформ.

«Фактично на цьому комітеті нічого особливого не сталося, я думаю що все, що найцікавіше попереду. Жодного голосування не було», – сказав Ар’єв.

За його словами, сам список змін досить великий і, крім того, національним делегаціям запропоновано надавати по ньому свої письмові пропозиції.

Під час засідання було заслухано доповідь президента ПАРЄ Мікеле Ніколетті, виступи кількох учасників, запропоновано національним делегаціям надати свої письмові пропозиції до переліку змін.

«Основне буде попереду. Зробили графік, хочуть, щоб результати ad-hoc комітету були готові на 8 червня на бюро літньої сесії. Виходить, що голосування може бути не раніше осінньої сесії», – уточнив Ар’єв.

За словами політика, поки ухвалили розклад зустрічей на березень і квітень.

«Росіяни під час засідання ad hoc комітету взагалі мовчали і слова не брали. Я взяв слова і сказав серед іншого, що якщо ми говоримо про те, щоб покращити роботу Асамблеї, зробити її більш цілісною, то це одна справа. А якщо хочемо піддатися і послабити, то це абсолютно неприйнятно і ми маємо зараз діяти в інтересах Асамблеї, а не в інтересах тих, хто її шантажує», – розповів Ар’єв.

Після засідання представник Росії пояснив мовчання тим, що спочатку слід вивчити поправки.

«Ми поки не вважаємо за потрібне виступати, ми спочатку вивчимо поправки і підготуємо наші пропозиції і виступимо березні на наступному засіданні», – сказав після засідання віце-спікер держдуми Петро Толстой.

Він також уточнив, що «Росія зможе повернутися в ПАРЄ тоді, коли буде відмінено положення регламенту, за яким національно делегацію можна лишити права голосу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 14:04 :11