Новини » Суспільство 24 січня, 2018, 13:50
Акція проти телеканалу ZIK є провокацією, яку, очевидно, проплатила Банкова, – Влащенко
ZIK
ZIK

Тиск, що чиниться на телеканал, є провокацією.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко.

«Передусім, професія журналіста вимагає від нас виконувати обов’язки. Так, мені погрожують. За десять хвилин до початку відомого ефіру подзвонив відомий депутат з «Народного Фронту» і сказав: «Якщо програма вийде, то будуть тиснути праві радикали, ти знаєш долю Бузини». Я не можу допустити погроз у свою сторону, а тому зв’язалася із всіма керівниками спецслужб. До того ж, у соціальних мережах є сотні ботів, які за гроші пишуть погрози. Ця історія є безпрецедентною подією для всіх українських новітніх медіа. Я чотири роки тому виходила на Майдан не тому, щоб мені дзвонили політики і погрожували боти в соціальних мережах», – зазначає генеральний продюсер.

Влащенко наголосила: неприйнятною є присутність в ефірі людей, які закликають до розвалу країни, тероризму тощо.

«Пан Портнов, як ви знаєте, виправданий Європейським судом з прав людини, йому виплатили компенсацію. За чотири роки українське правосуддя не висунуло йому жодного звинувачення. Я вважаю, що у демократичній країні політичні опоненти можуть мати слово, якщо вони не злочинці чи засуджені. В нас дійсно україно-російська війна. Це визнаємо я, канал і Портнов», – говорить гостя ефіру.

Журналіст підкреслює: в умовах демократичного медіа, абсолютно нормально давати ефіри людям, які є опонентами.

«Запросити Портнова на ефір – моя особиста ідея. Гостей у свої авторські програми я завжди сама пропоную. Надалі я буду запрошувати тих людей, кого вважатиму за потрібне. А от сьогоднішні активісти, очевидно, є проплаченими через Банкову. Ми не можемо вестися на цю провокацію, бо наше медіа є незалежним», – додає Влащенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 08:05 :55