вівторок, 23 січня, 2018, 3:40 Політика
«Закон Савченко» встановив багато справедливості, – Надія Савченко
ZIK
ZIK

Мені не соромно за «закон Савченко», адже він не був поганим. Натомість погано було те, що депутати, намагаючись пропіаритися, проголосували за нього одноголосно, але не довели реформу правосуддя до кінця.

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко у програмі «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK).

«В котрий раз повторюю, що мені не соромно за «закон Савченко. Адже цей закон встановив дуже багато справедливості, хоч це абсолютно не афішувалося. За ним звільнили тих людей, яких затримували нечесно, яких хотіли зламати і забрати їхній бізнес, яких ще корумпована міліцейська держава Януковича саджала до в’язниці», – підкреслила Савченко.

Таких людей утримували в СІЗО дуже довго без винесення вироку, адже справи проти них розвалювалися, оскільки не було жодних доказів.

«Цей закон встановив рівень справедливості, коли люди, справа яких довго не розслідувалася через свою сфабрикованість, змогли вийти на волю. Безумовно, цей закон був рівним для всіх, оскільки за Конституцією, не міг діяти вибірково. Відтак під його дію потрапили і ті люди, які дійсно були винні», – констатувала народний депутат.

Однак, зауважує Савченко, у цьому аспекті виникає питання до правосуддя, адже чому людина, яка дійсно була винна, так довго перебувала в СІЗО, і її справа не розслідувалася.

«Цей закон був створений для того, щоб належним чином почали працювати слідство і прокуратура, а справи розслідувалися у розумні терміни. Закон не був поганий, натомість погано було те, що депутати, намагаючись пропіаритися, проголосували за нього одноголосно, але потім не зробили те, що я просила – до кінця реформувати судову систему!», – наголосила Надія Савченко.

Читайте також: Савченко закликає надати українцям право на фізичне знищення влади

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 07:03 :58