вівторок, 23 січня, 2018, 13:06 Політика
Європа та США не будуть захищати наш суверенітет більше, ніж ми самі, – Шкрум
ZIK
ZIK

Українцям треба дуже чітко зрозуміти, що світ жорстокий і Німеччині, Франції, Англії чи США вигідно, щоб Україна сама швидко вирішила свої проблеми. Адже і у Європі, і в Америці із Трампом є свої внутрішні проблеми.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) говорила народний депутат України Альона Шкрум.

«Вважаю, що завжди є шанс збудувати спротив проти ворога. Більше того, така можливість вже була і не один раз. Бо, коли Росія не виконувала чіткі положення Мінських угод, а ми їх виконували, то можна було відмовлятися від, так званого, «мертвого Мінська». Питання лише в тому, що на життєзабезпеченні вже, фактично, мертвого «Мінська» тримається наш Президент. Адже він завжди повторює те, що альтернативи немає», – розповіла Шкрум. 

Міжнародні партнери переконують, що Україна мусить сама запропонувати альтернативу, бо ніхто за неї не вирішить її проблеми.

«Ми мусимо дуже чітко зрозуміти, що світ жорстокий і що Німеччині, Франції,  Англії чи США, фактично, всім нашим союзникам вигідно, щоб ми самі швидко вирішили свої проблеми. Якщо треба, то навіть віддали території і вони могли зайнятися своїми проблемами. Бо ми бачимо, як у Європі, так і в США із Трампом є свої внутрішні проблеми. Тому вони, звичайно, не будуть захищати наш суверенітет більше, ніж ми самі», – прокоментувала вона.

Також гостя вважає, що альтернативу вирішенню конфлікту повинні запропонувати українські дипломати.

«На жаль, як парламентар не маю цієї влади і не можу цього запропонувати. Це мають зробити Президент або Міністр закордонних справ, який є дуже слабенький, якщо проаналізувати його роботу за останні три роки. Бо він не робить того, що має. Також цим повинні займатися інші дипломати, які працюють на цьому фронті. Проте, вони всі говорять про стратегію Порошенка, яка стверджує, що альтернативи немає. Але її немає, бо ми нічого не пропонуємо», – наголосила Шкрум.

Вона вважає, що ухвалення закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» може стати можливістю і дати шанс Україні зараз запропонувати  альтернативу та долучати до переговорів США.

«Нам же говорять, що як тільки американці сідають за стіл переговорів, то Путін з-за столу встає і ми це розуміємо. Але я вважаю, що його і зараз за столом немає», – додала вона.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:32 :06