вівторок, 23 січня, 2018, 18:44 Політика
Василь Вовк: Мені в ПАРЄ сподобалося, але більше я не хотів туди їхати
ZIK
ZIK

Від цієї сесії ПАРЄ хтось очікує політичної перемоги України, хтось очікує чогось іншого. А чого очікують наші хлопці на передовій? Політичних перемог у Страсбурзі, Парижі, Вашингтоні? Та ні, шановні друзі, вони очікують закінчення війни і їм байдуже, що відбувається у ПАРЄ.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

Як повідомлялося, у Парламентській асамблеї Ради Європи, зимова сесія якої нині проходить у Страсбурзі, відбудеться кілька заходів, присвячених Україні. Зокрема, доповідь щодо наслідків війни, відкриття фотовиставки про переселенців та вшанування пам’яті Небесної Сотні.

Василь Вовк каже, що від цієї сесії ПАРЄ очікують різних результатів:

«Хтось очікує політичної перемоги України, хтось очікує чогось іншого. Але я хотів би усіх запитати, а чого очікують наші хлопці на передовій? Чого очікують їхні батьки? Політичних перемог у Страсбурзі, Парижі, Вашингтоні? Та ні, шановні друзі! Вони очікують закінчення війни і їм байдуже, що відбувається у ПАРЄ, Страсбурзі, Парижі, Брюсселі чи в Гаазі. Розумієте, про що йде мова?», – перепитав гість програми.

Окрім того, Василь Вовк розповів, що три роки тому особисто він виступав у ПАРЄ із доповіддю про присутність російських військ на території України. Та після того, коли зрозумів, що присутнім не цікаво слухати його доповідь, зробив певний висновок щодо ПАРЄ:

«Я веду до того, що рішення ПАРЄ нам не потрібне. І яка буде резолюція ПАРЄ, чи то повна політична перемога, чи недостатня політична перемога, чи буде політична поразка, то хіба це головне для нинішньої ситуації в країні?

Шановні друзі, можна круглий стіл організовувати і говорити. Народні депутати можуть їздити у ПАРЄ, вони ж люблять піаритися. І мені там сподобалося, але більше я не хотів туди їхати», – заявив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 09:32 :37