Новини » Політика 23 січня, 2018, 12:42
Уляну Супрун не люблять, бо вона мислить по-іншому, – Юринець
ZIK
ZIK

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я зростала в американському середовищі, а тому її характер, погляди на життя та реформування суттєво відрізняються від решти політиків. Через це її недолюблюють і політики, і фахівці в галузі медицини.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) заявила нардеп Оксана Юринець.

Це негативно, що в Україні є виконувачі обов’язків, а міністрів не має, підкреслює гостя програми. Попри це вдалося проголосувати медичну реформу, яка поступово впроваджується.

«Я багато спілкувалася із виконувачем обов’язків міністра охорони здоров’я. Можу сказати, що Уляна Супрун стає соціалісткою, яка хоче всіх забезпечити правом на безкоштовну медицину. Проте на ділі так все не працює. Насправді законопроект, який був ухвалений як медична реформа за три роки нічого не змінив. Сьогодні лише добробут кожного українця забезпечить його якісним обстеженням та лікуванням», – каже гостя програми.

Оксана Юринець каже, що Уляна Супрун дуже волелюбна людина і вона не дозволить ні Президенту, ані прем’єр-міністру керувати своїми рішеннями.

«Я думаю, що Уляну контролювати дуже складно. Вона дуже незалежна людина, яка зростала і формувалася в іншому середовищі. До того ж, багато представників галузі її не люблять. Чому? Бо вона інша. Проте сьогодні виконувач обов’язків міністра просто не зважає на багато образливих та негативних речей. Водночас все більше людей знаходять спільну мову з Уляною, а вона, зі свого боку, прислухається до прохань у пропозицій», – додає політик. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:04 :08