Новини » Політика 23 січня, 2018, 15:18
Україна має виступати модератором санкцій проти РФ, – Матвієнко
ZIK
ZIK

Україні слід бути більш активною у обговорені, ініціюванні санкцій проти Російської Федерації. Крім того, треба максимально обмежити зв'язок наших громадян із агресором.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Костянтин Матвієнко.

«На мій погляд, Росія усе далі заганяє себе у зону цілковитого політичного дискомфорту. Якщо спочатку я не бачив стратегії США стосовно цієї країни, то тепер хід їхніх думок суттєво промальовується. Вони вирішили діяти не на руку Путіна», – говорить експерт.

Костянтин Матвієнко стверджує, що одним із цікавих питань буде синхронізація санкцій США і Європи проти Росії.

«Всі санкції проти ворога мають бути узгодженими з Україною. Ба, навіть більше! Наша держава мусить виступати модератором процесу. Проте, чомусь, ми зайняли абсолютно пасивну позицію та реагуємо лише на піар-приводи. Мене обурює ряд питань. От чого досі між Україною та РФ «бігають» поїзди? Лише за 2017 рік відбулося 14 мільйонів перетинів через Крим. Складається враження, що нічого й не трапилося і санкції проти агресора Україна не запровадила! Це неприйнятно», – каже Костянтин Матвієнко.

Політолог наголошує на тому, що й опозиція має бути більш активною у цьому питанні.

«Якщо б ми були завзятими ініціаторами санкцій проти Росії, то міжнародна спільнота діяла б рішучіше проти агресора. Наразі ми для цього робимо недостатньо», – додає гість програми.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 19:51 :14