вівторок, 23 січня, 2018, 19:36 Політика
У нас будуть видавати довідки на підставі документів Захарченка і Пасічника, – генерал-майор СБУ
ZIK
ZIK

Миротворчої місії ООН ніколи не буде на Донбасі. Це всі знають. А Волкер і Сурков домовляються, як примусити Україну виконати Мінські умови. Вона вже це впроваджує ухваленням проросійського закону про деокупацію Донбасу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

«Зараз Україною займаються дві особи – Волкер і Сурков. Про що саме вони домовляються? Про те, яким чином змусити Україну виконати Мінські угоди, а саме легалізувати їх – це Верховна Рада і зробила. Вже немає терористичних організацій, є окупаційні адміністрації. У нас будуть видавати довідки на підставі документів Захарченка і Пасічника. В законі так записано», – розповів пан Вовк.

За словами пана Вовка, завдяки цьому закону бойовики поширюють вплив аж до Львова.

«У Львові будуть видавати довідку про народження на підставі документа, підписаного Захарченком. Закон зобов'язує це зробити. Про що йде мова? От чим ми займаємося! А Волкер і Сурков займаються тим, щоб схилити Україну до того, аби вона пішла на ці поступки. І може бути так, що вже не буде Захарченко, а буде Іваненко, Петренко. Скажуть, мовляв ці хлопці нормальні і треба робити вибори. І не треба розказувати, що хтось думає про миротворчу місію ООН. Ніколи її там не буде. І це всі знають», – вважає експерт.

На переконання гостя програми, найперше місії ООН не допустить Росія, а якщо і допустить, то лише охороняти спостерігачів.

«США підтримують Україну – це зрозуміло. Вони в цьому році нададуть 30 Джавелінів, а через рік ще 30. А далі війна закінчиться, чи ні? Тому вони думають як зробити гарно, аби Україна виконала Мінські домовленості. Україна це вже тихенько впроваджує тим проросійським законом, який називають про деокупацію. А росіяни плескали в долоні, коли у Раді його проголосували», – відзначив Василь Вовк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:56 :09