Новини » Світ 23 січня, 2018, 1:00
У Бельгії священика звинуватили у вбивстві 10 осіб

У Бельгії 61-річного католицького священика звинуватили у вбивстві щонайменше 10 осіб, включаючи власної матері.

Про це передає BBC.

За версією слідства, Іво Поппе почав вбивати своїх жертв за допомогою смертельної внутрішньовенної ін’єкції повітря, працюючи медбратом в клініці в Менені. Пізніше він продовжив здійснювати вбивства під час служби в церкві.

Він був арештований в 2014 році після того, як розповів своєму лікарю-психіатру про «евтаназію» десятків осіб. Всі ймовірні жертви священика були пацієнтами похилого віку.

Під час розслідування він частково визнав свою провину. Однак пізніше відмовився від своїх слів, і зараз заперечує будь-які звинувачення.

Бельгійська преса охрестила колишнього медбрата «священиком смерті». Він вважається одним з найгірших серійних вбивць в історії Бельгії.

Під час попадання у кров повітря виникає емболія – ​​закупорка судини бульбашкою повітря. Під час повітряної емболії настає раптова смерть.

Нагадаємо, що подібний випадок стався в Німеччині. Медбрата Нільса Хегеля засудили до довічного ув’язнення за вбивство двох пацієнтів. Однак подальше розслідування показало, що він причетний до ще близько 90 випадків аналогічних вбивств.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 04:11 :11