вівторок, 23 січня, 2018, 20:16 Економіка
Сьогодні 1% населення планети контролює 82% світових багатств, – Левченко
ZIK
ZIK

Для багатіїв Давос – це один із засобів знайомства, обговорення бізнес-проектів та можливість домовитися, як далі правити планетою.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Левченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

«Економічний форум у Давосі – це місце, де дуже зручно раз на рік збираються найбагатші люди всього світу для того, щоб стати ще багатшими. Вони знайомляться між собою та домовляються, як далі керувати світом», – вважає Левченко.

Форум планує відвідати і Президент Порошенко, який увійшов у десятку найбагатших учасників Давосу.

«Є така міжнародна федерація громадських організацій «Оксфам», яка займається боротьбою з бідністю. І щороку, саме перед Давосом, вони презентують велике дослідження, яким чином розподіляється багатство у світі. Відтак, в останньому дослідженні за 2017 рік «Оксфам» чітко показує на цифрах, що сьогодні 1% населення планети контролює 82% світових багатств», – зауважив Левченко.

Відтак, певен депутат, Давос – це один із майданчиків, де цей 1% багатих людей може зайнятися своїми бізнесовими справами для того, щоб на наступний рік контролювати ще більше відсотків багатств планети.

«Зокрема, так звані представники України, які поїхали до Давосу, є тими ж олігархами – це Порошенко, Пінчук, Коломойський, Ахметов, Фірташ і тому подібне. Але якщо олігархи дійсно поїхали туди обговорити з міжнародними партнерами, як зробити Україну кращою, то у мене для них є одна проста порада – сплачуйте реальні належні податки в бюджет України, а тільки 10% від них», – наголосив Юрій Левченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:55 :11