вівторок, 23 січня, 2018, 4:20 Політика
Савченко про «реінтеграційний» закон: Депутатів взяли «на слабо»

Коли треба було голосувати за закон про реінтеграцію Донбасу, то депутатів взяли «на слабо». По залу ходили слухи, що Російська федерація зробить чорний список всіх тих, хто проголосує за закон і багато нардепів захотіли в нього потрапити.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила народний депутат України Надія Савченко.

«Росія країна-агресор це однозначно. Коли в парламенті голосувався закон про реінтеграцію Донбасу, дуже багато депутатів з освітою розуміли, що він є юридично неспроможним. В ньому замало можливостей для захисту в Гаазькому суді і забагато для порушення і зловживань Президентом правами людини. Коли треба було голосувати, то депутатів взяли «на слабо»«, – вважає народна обраниця.

За її словами, перед голосуванням по залу ходили слухи, що Російська Федерація сказала, що зробить чорний список всіх тих, хто голосує за закон і назве її агресором.

«Багато хто почав принципово говорити, що їм треба потрапити в цей список, ми ж патріоти. Не треба брати депутатів «на слабо» це не дитячий садок і не школа. Тут тим не міряються. Тут треба думати, бо ми приймаємо закони по яких жити країні. Ми не повинні приймати їх виключно з політичних міркувань. Цей закон був прийнятий, аби назвати Росію агресором», – переконана політик.

Читайте також: У законі про тимчасово окуповані території є моменти, що насторожують, – Тука 

На переконання Надії Савченко, якщо депутати приймають політичні рішення, тоді краще, щоб вони не були законами або рамковими законами.

«В них має бути кілька фраз і абсолютно не буде прив’язано баластом всі корупційні інтереси, які втискувала Банкова, коли подавала цей законопроект. Якби попередній закон звучав так «Росія агресор. На Росію покладається відповідальність за всі злочини скоєні на окупованих територіях. Окупованими територіями визнаються території, які потрапили під окупацію на будь-який час». Ці три речення повинен був містити закон, за який би проголосувала вся Верховна Рада і я. Думаю і Опоблок би за це проголосував», – відзначила гостя програми.

Що і навіщо змінює закон про Донбас, читайте тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 00:05 :51