вівторок, 23 січня, 2018, 23:55 Політика
Сакварелідзе закликав ініціювати «летальну зброю» проти корупції в Україні

США зараз нам дають летальну зброю для захисту держави. Українці також можуть попросити Америку, аби вони нас забезпечили летальною зброєю у боротьбі проти корупції. Для цього потрібно почати збирати підписи за створення нового «списку Магнітського».

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-заступник генерального прокурора України Давід Саквалерідзе.

«Наша партія разом з іншими має зайнятися організацією масової кампанії звернення до наших західних партнерів в Брюсселі, євродепутатів, політичних еліт Європи і Америки. Наприклад є такий сенатор-демократ Кардін, який був ініціатором запровадження «списку Магнітського». Американці зараз нам дають для захисту держави летальну зброю. От ми можемо їх попросити, аби вони нас забезпечили летальною зброєю у боротьбі проти корупції», – розповів політик.

Для цього, за словами, пана Сакварелідзе, потрібно зібрати підписи на тих чиновників і олігархів, які зараз тримають в заручниках Україну і долі мільйонів людей.

«Треба оголосити загальнодержавну кампанію зі зборі підписів разом з відомим громадськими діячами і політиками, які не втратили народного довір’я. І ці всі документи з мільйонами підписів потрібно направити з проханням почати процес створення нового »списку Магнітського» на захист української демократії і розвитку держави», – відзначив гість програми.

На переконання політика, ті судді, які судять громадських активістів і простих людей у яких немає грошей, їм буде дуже не приємно, коли їхні імена опиняться в цьому списку, який відправлять в Сенат і Конгрес США

«Будь-який конгресмен або депутат не залишить без уваги такий важливий документ і підписи сотень тисяч однодумців, які будуть брати участь у цьому процесі. Тому діяти і бити по них потрібно з різних сторін використовуючи всі інструменти і впливи», – вважає Давід Саквалерідзе.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-13 01:20 :24