вівторок, 23 січня, 2018, 20:25 Політика
Сакварелідзе про кандидата у президенти: Підтримаємо того, хто матиме народне довір'я
ZIK
ZIK

«Рух нових сил» буде підтримувати того кандидата у президенти, який матиме народне довір’я. Який зможе перемогти і навколо якого об’єднаються Західні партнери.

Про це в ефірі програми Vox  populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив заступник генерального прокурора України у 2015-2016 роках Давид Сакварелідзе.

Екс-заступник генерального прокурора України зазначив, що «Рух нових сил» – це революційна та антисисемна партія і на виборах президента вона підтримувати лише того кандидата, якому буде довіряти український народ.

«Рух нових сил» буде підтримувати того кандидата у президенти, який матиме народне довір’я. Який зможе перемогти і навколо якого об’єднаються Західні партнери, щоб узгоджувати із ним свої рішення», – заявив Сакварелідзе.

Екс-заступник генерального прокурора України додав, що про конкретне прізвище політика, якого на президентських виборах підтримуватиме «Рух нових сил» ще зарано говорити.

«Зараз я не готовий коментувати різних кандидатів у президенти, оскільки більшість із них я знаю особисто. А політична партія поки не прийняла рішення, кого ми будемо підтримувати. Я є членом ради «Руху нових сил», відтак мої симпатії до того, чи іншого кандидата будуть сприйматися як політична заява.

Тому не будемо поспішати. А зараз найголовніше продовжити боротьбу, яка зазвичай виявляє достойних людей. Тому думаю, гідного кандидата у президенти покаже сама ситуація і готовність цієї людини до реальних змін в країні», – акцентував Давид Сакварелідзе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-20 08:13 :10