вівторок, 23 січня, 2018, 22:15 Політика
Сакварелідзе: Не розумію, з чим Порошенко поїде у Давос
ZIK
ZIK

На Економічному форумі у Давосі зазвичай вирішуються питання глобальних економічних, або ж інвестиційних проектів. А от для чого туди їде Петро Олексійович Порошенко, я не розумію.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив заступник генерального прокурора України у 2015-2016 роках Давид Сакварелідзе, відповідаючи на питання глядачки, які на його думку першочергові питання має вирішити Україна у Давосі.

«Знаєте, трохи важко відповісти на це питання, бо на Економічному форумі у Давосі зазвичай вирішуються питання глобальних економічних, або ж інвестиційних проектів. І та країна, яка презентує себе, яка хоче себе представити інвесторам, повинна похвалитися своїми досягненнями для привернення уваги інвесторів», – зазначив Сакварелідзе.

А от для чого на Економічний форум до Давосу їде чинний Президент України, екс-заступник генпрокурора не зовсім розуміє.

«Чесно кажучи, я не розумію для чого туди їде Петро Олексійович Порошенко. Бо навіть ті бізнеси, які працювали і виживали до 2017 року, вони вже закриваються. І на жаль, усі новини про Україну починаються або з війни, або з великого рівня корупції, або ж із корупційних скандалів, де замішані найвищі представники держави, в тому числі Президент і пов’язані із ним особи. Тому що він буде розказувати у Давосі та як буде залучати інвестиції, я не розумію»,– дивується гість програми.

Та попри це, Давид Сакварелідзе побажав успіхів Президентові на Економічному форумі у Давосі та заявив, що буде радий, якщо Порошенко залучить інвестиції в Україну.

«Але от мені на його місці було б важко чимось похвалитися», – підсумував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:54 :32