Новини » Світ 23 січня, 2018, 13:23
Рада ЄС скоротила список країн «податкового раю»
voxukraine.org
voxukraine.org

Рада ЄС оголосила у вівторок, що виключила вісім юрисдикцій із раніше узгодженого списку країн-«податкових гаваней», які не співпрацюють із владою Євросоюзу з питання оздоровлення оподаткування.

«Барбадос, Гренада, Макао, Монголія, Об’єднані Арабські Емірати, Панама, Республіка Корея, Туніс переходять в окрему категорію юрисдикцій, що підлягають тісному моніторингу», – йдеться у комюніке прес-служби Ради ЄС, поширеному у вівторок у Брюсселі, пише Іnterfax-Україна.

У повідомленні пояснюється, що «23 січня 2018 року рада погодилась із тим, що виключення зі списку було виправданим із урахуванням експертної оцінки зобов’язань, узятих цими країнами для усунення недоліків, виявлених ЄС».

«У кожному разі зобов’язання були підкріплені листами, підписаними на високому політичному рівні», – наголошується в комюніке.

Згідно із ухваленим рішенням у списку неспівпрацючих юрисдикцій залишаються дев’ять із оголошених 5 грудня 2017 року сімнадцяти країн, уточнюється в документі. Це Американське Самоа, Бахрейн, Гуам, Маршаллові Острови, Намібія, Палау, Самоа, Сент-Люсія, і Тринідад і Тобаго.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:18 :12