Новини » Політика 23 січня, 2018, 14:35
Польща має нас поважати так само, як і ми її, – Юринець
ZIK
ZIK

Попри офіційну незалежність, Україна є на етапі формування державності. Тому зараз слід пояснити представникам влади інших країн те, що наша історія і народ заслуговують на повагу.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) заявила нардеп Оксана Юринець.

«Особисто я, як оптиміст, очікую тільки покращення відносин між Україною та Польщею. Всупереч усім заявам, я б не сказала, що наші стосунки погіршується. Скажу відверто, нас перестають жаліти та ставитися, як до молодшого партнера», – запевняє народна обраниця.

Гостя акцентує увагу на тому, що ми маємо навчитися відстоювати право на свою історію.

«Україна стає сильною країною, нацією, яка формує державність. Відповідно, наші сусіди готові бути з нами на рівні. Правила гри між країнами є жорстокими. Тому сьогодні право на місце під сонцем кожен самостійно виборює. Ми маємо вчитися сприймати свою історію та поважати її», – коментує Юринець.

Нардеп наголошує: здебільшого, українці шанобливо ставляться до інших націй, зокрема, поляків, а тому заслуговують на таке ж ставлення до себе.

«Мені здається, що дуже часто ми демонструємо цю повагу. І які б негативні речі мені не говорили, я постійно наголошую на тому, що не перестану бути українкою, так само, як і мій співрозмовник не зречеться своєї національності», – розповідає гостя.

У будь-якому, разі стосунки між Україною та Польщею мають вибудовуватися на взаємному розумінні, додає Юринець.

«Фахівці кажуть, що уряд Польщі є дуже прагматичним та професійним. Звісно, є особливі моменти та тенденції, які нам не довподоби, але ми будемо продовжувати працювати над україно-польськими стосунками», – зазначає Юринець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:21 :57