вівторок, 23 січня, 2018, 12:34 Політика
Оборона не може бути гібридною, – Шкрум
ZIK
ZIK

Не можна чекати і сподіватися на те, що Путін помириться з Україною. Цього не станеться, бо він різними способами розхитуватиме Європу і розрізатиме країну по Дніпру вже після виборів у Росії.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) говорила народний депутат України Альона Шкрум.

«Звичайно, що після ухвалення закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», Росія може симетрично на нього відповісти. Але такий варіант може бути завжди, навіть, якщо ми нічого не будемо робити. Я думаю, що Путін все одно буде рухатися у своєму напрямку», – розповіла Шкрум.

На її думку, конфлікт на Донбасі зараз заморозився через те, що Путін готується до виборів і припускає, що після них з’являться абсолютно нові загрози для України.

«Не можна чекати і сподіватися на те, що Путін з нами помириться. Цього не станеться, він чітко буде розхитувати Європу і «розрізати» нас по Дніпру. Це абсолютно очевидно, і я думаю, що українці теж це розуміють. Ми повинні пропонувати не шляхи реакції на дії Путіна, аби не було гірше, а конкретні варіанти виходу із ситуації», – вважає вона.

Також вона розповіла, чому пропонувала ввести воєнний стан в конкретних районах на Донбасі.

«Я особисто підтримувала введення воєнного стану в конкретних районах та областях на Донбасі. І робила це не тому, що я хочу комендантську годину, наприклад, у Мар’їнці, абсолютно – ні. А тому, що воєнний стан дає нам законні та конституційні повноваження, щоб уся держава працювала на війну», – прокоментувала Шкрум.

За її словами, вийшло так, що коли бабусі здавали свої останні сто гривень з пенсії на бронежилети, армію, волонтерів, то країна хотіла працювати на війну і робила це. Але економіка на війну не працювала.

«Економіка може бути передана на воєнні рейки лише за допомогою воєнного стану. Тому в країні продовжувалася торгівля, контрабанда, а також працювали всі підприємства Ахметова і не лише його. Більше того, працювали кордони і, виявляється, ми купували товари з окупованих територій, а ці гроші потім йшли на кулі, які вбивали українських хлопців. Тому така гібридна війна може тривати, але оборона не може бути гібридною», – наголосила Шкрум.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 23:22 :15