вівторок, 23 січня, 2018, 16:52 Політика
Марчук: Якби ми нічого не робили, «іхтамнети» стояли б уже по лівому берегу Дніпра
Євген Марчук. Фото: gordonua.com
Євген Марчук. Фото: gordonua.com

Якби Україна нічого не робила, то крім Криму «Новоросія» вже проковтнула б частину України від Чернігова до Одеси й «іхтамнети» стояли би по лівому берегу Дніпра.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав представник України у Мінській підгрупі Тристоронньої контактної групи з питань безпеки Євген Марчук.

«Це в кращому випадку. І не було б «ненависних» ні Мінська-1, ні Мінська-2, на які багаторазово посилається Конгрес США в Законі про санкції щодо Росії, не кажучи вже про санкції Євросоюзу. Не було б і міжнародної коаліції на підтримку України (яка б вона не була). У Раді Європи Росія і далі продовжувала б «заправляти бал». На самітах Великої вісімки Путін і далі повчав би, як жити. Резервний фонд Росії тріщав би від нафтодоларів, перероблених в рублі», – зазначив він.

Марчук додав, що, звичайно, не все розвивається так, як хочеться, і претензій у нього самого до влади величезна кількість.

«Я не хочу, щоб війна на Донбасі тривала десятиліттями і зайшла до кожної нашої родини своєю військовою сутністю. А для цього потрібна не тільки сильна армія, мудра наступальна дипломатія, сильна економіка, консолідоване суспільство, могутня міжнародна коаліція підтримки, а потрібно також, щоб кожен розумів, що ця війна, яка здається далекою від його дому, завтра в будь-якому вигляді може увірватися до нього. Тому кожен, хто може, повинен робити все, що може, що вміє, аби ця війна закінчилася», – заявив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 14:30 :32