вівторок, 23 січня, 2018, 14:02 Львів
Кендзьор і Косів поскаржилися Порошенку на Аласанію і розкритикували суспільне мовлення
Суспільне мовлення в Україні. Фото: radiosvoboda.org
Суспільне мовлення в Україні. Фото: radiosvoboda.org

Громадські діячі й екс-нардепи Ярослав Кендзьор і Михайло Косів 18 січня у Львові мали зустріч з Президентом Петром Порошенком, на якій порушили питання про інформаційну безпеку країни і створення суспільного мовлення.

Про це вони повідомили сьогодні на прес-конференції.

«Заява, яку ми зробили 13 днів тому, дійшла наверх і навіть до Президента, – зазначив Михайло Косів. – 18 січня Петро Порошенко був у Львові і виявив бажання з нами зустрітись. Ми мали а аеропорту коротку, але дуже важливу зустріч».

У розмові з Президентом Косів акцентував на тому, що в Україні необхідно створити «об’єднання інформаційного спротиву», однак, додав він, якщо таке об’єднання діятиме лише на громадських засадах, воно не буде ефективним. Тому він запропонував створити такий відділ при РНБО і, за словами Косіва, ця пропозиція «була прийнята».

Також Ярослав Кендзьор і Михайло Косів на зустрічі з главою держави підняли питання про створення суспільного мовлення замість державного радіо і телебачення.

«Суспільне мовлення має бути, але не в такому форматі і не в такому виконанні, як запропонувала команда Зураба Аласанії», – заявив Кендзьор.

За його словами, зараз на львівському ТБ замість ліквідованого державного мовлення «суцільне згарище і руїна», а нове керівництво не запропонувало нових якісних програм.

Михайло Косів також заявив, що за результатом зустрічі Президентом «домовились контактувати і надалі працювати в цьому напрямку».

Нагадаємо, 10 січня громадські діячі Володимир Парубій, Михайло Косів, Ігор Калинець, Ярослав Кендзьор оприлюднили звернення Форуму громадських організацій Львівщини, в якому пропонують на час війни відновити в Україні державне телебачення, щоб протистояти російській інформаційній агресії.

Приводом для цього звернення стала ситуація 26 грудня минулого року, коли їх чотирьох, а також народного депутата Оксану Юринець не пропустили на прохідній Львівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, де вони хотіли взяти участь у зйомках політично-історичної програми Ярослава Кендзьора «Уроки». Згодом замість цієї програми в ефір вийшли інші передачі і фільми.

Михайло Косів назвав таку заміну лицемірством. На думку Ігоря Калинця, цей інцидент свідчить про «нищення здобутків і традицій львівського телебачення».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 20:44 :51