вівторок, 23 січня, 2018, 15:24 Політика
Існує загроза, що Росії таки повернуть право голосу у ПАРЄ, – Матвієнко
ZIK
ZIK

Керівництво Росії намагатиметься продемонструвати хоча б якісь свої досягнення до старту активної передвиборчої фази. Тому воно максимально намагатиметься повернути собі право голосу у ПАРЄ. Існує серйозна загроза того, що їм таки вдасться це здійснити.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив політолог Костянтин Матвієнко.

На його думку, сьогодні Європа відчуває значну турбулентність, адже відбувся вихід Великобританії із Європейського Союзу, а низка країн – від Іспанії до Румунії – потерпає і від внутрішніх суперечок. Тому усі ці держави втомилися від українського питання.

«Вони намагаються максимально закрити його для себе, зокрема, у своєму інформаційному просторі і для своїх виборців. Адже там є досить багато і внутрішніх проблем, зокрема, у Франції та Німеччини», – наголосив політолог.

Тому проблема України – передусім є питанням саме нашої активності.

«Я не відкидав би навіть обставину, коли б Україна збільшила і власний внесок у бюджет (ПАРЄ, – ZIK), якщо йдеться про фінансове питання», – зазначив Матвієнко.

Та, за його словами, безумовно, і РФ, зацікавлена у демонстрації «бодай якогось успіху» до старту активної фази виборів.

«Адже напочатку лютого – наприкінці січня буде оприлюднено «знаменитий» список американського Конгресу, де побачимо походження  трильйону доларів російської мафії», – розповів Матвієнко.

До того ж, експерт наголосив: наростатиме і ціла низка санкцій, які будуть пов‘язані не з Україною, а з поведінкою Росії на зовнішньополітичній арені.

«Тому їм потрібен такий успіх, вони максимально його прочавлюватимуть у Раді Європи. Отже існує серйозна загроза того, що все-таки російській делегації буде повернено право голосу – на постійній основі чи на певний час», – переконаний Костянтин Матвієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 07:07 :24