вівторок, 23 січня, 2018, 22:35 Політика
Генерал-лейтенант пояснив, чому директорів Департаменту закупівель МОУ змінювали так часто
ZIK
ZIK

Із 2014 року директорів Департаменту державних закупівель у Міністерстві оборони України змінювали раз у три місяці через фальсифікації тендерів та зловживання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» заявив екс-заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Хижий.

Екс-заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України звернув увагу на директорів Департаменту державних закупівель у Міністерстві оборони України.

«Фактично, із 2014 року директори мінялися раз у три місяці. Чому? Тому що йшла фальсифікація тендерів, йшло зловживання… Але заходи вживали косметичного порядку. Черговий директор ішов із посади – і все було тихо і спокійно», – заявив генерал-лейтенант Володимир Хижий.

Гість програми наголосив, що як військовий вважає, що реформу у Збройних Силах України слід розпочинати із визначення:

«Є Міністерство оборони, і його функції визначені як забезпечуючі, у тому числі, і стратегічне планування… Багато функцій. А є Генеральний штаб на чолі з начальником Генерального штабу, Головнокомандувачем Збройних Сил».

Володимир Хижий нагадав, що у руках міністра оборони є Департамент аудиту, Головна військова інспекція, антикорупційне управління.

«Та найголовніше – у руках міністра оборони Департамент фінансів. Головне фінансове управління у Генеральному штабі було скорочене для того, щоб централізувати. І відповідно, до Закону «Про оборону», військові повинні бути відокремлені від грошей. Це, я вважаю, правильно і нормально. Тому – система контролю не спрацювала», – заявив генерал-лейтенант Володимир Хижий.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 09:15 :10