вівторок, 23 січня, 2018, 18:59 Політика
Експерт: Динаміка переговорів Волкера-Суркова активніша й цікавіша за Мінські перемовини
ZIK
ZIK

Те, що динаміка переговорів Волкера і Суркова більш активна і більш цікава, ніж постійні зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську, це так.

Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Євген Магда.

Коментуючи питання про майбутню зустріч спеціального представника Державного департаменту США у справах України Курта Волкера з помічником президента Росії Владиславом Сурковим, гість програми зазначив, що значних результатів від цієї зустрічі очікувати не варто, але певний позитив таких переговорів є.

«Те, що динаміка переговорів Волкера і Суркова більш активна і більш цікава, ніж постійні зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську, це так. Тобто, коли зустрічаються два представника двох президентів, то кожен із них має перед собою певний «картковий розклад», яким він може грати зі своїм візаві. І на відміну від Тристоронньої контактної групи, де ситуація дещо інша, де перемовини йдуть у форматі Росія-Україна-ОБСЄ і часом залучають представників ОРДЛО, а вони грають роль «хлопчиків за викликом», то мені здається, що тут розмови йдуть більш відвертіші», – каже гість програми.

Експерт звернув увагу і на факт «інформаційного супроводу» переговорів Волкера-Суркова.

«У мене виникає враження, що за столом переговорів Курт Волкер і Владислав Сурков серед іншого домовляються про те, хто буде повідомляти медіа про ті пункти переговорного процесу, які вони вважають за потрібне оприлюднювати», – додав Євген Магда.

Як повідомлялося, сьогодні, 23 січня спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер прибув до України.

А вже 26 січня у Дубаї Волкер планує зустрітись з помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Під час переговорів сторони обговорять стан конфлікту на cході України, перспективи введення та можливий формат миротворчої місії. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 10:45 :04