вівторок, 23 січня, 2018, 15:33 Політика
До державних інституцій немає довіри, бо вони далекі від простих людей, – експерт
ZIK
ZIK

Зараз найбільші рейтинги довіри є у Збройних сил України та волонтерів, бо це звичайні українці, які задіяні у процесі. А у впровадженні реформ народ не задіяний, він від них тільки потерпає.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив представник України у Венеціанській комісії (у 2013-2017 роках) Володимир Пилипенко.

«Люди довіряють тим, хто з народом. Чому у Збройних сил України найбільший рейтинг довіри? Бо там є звичайні українці, які вже чотири роки на східних кордонах України захищають Батьківщину. Їм допомагають волонтери, ми допомагаємо їм до сьогоднішнього дня», – зазначив Володимир Пилипенко.

Тому він переконаний, що люди довіряють ЗСУ, бо відчувають, що це – ми, звичайні українці.

«Чому немає такої довіри до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів та інших органів влади? Бо вони не чують людей. Вони говорять самі до себе і звітують самі між собою», – пояснює експерт.

За його словами, різні органи влади постійно говорять про різного роду досягнення, реформи та зміни. Проте люди в це не вірять, бо вони бачать, що цього немає.

«Чому ми говоримо про те, що у «Слуги народу» є політичні рейтинги? Бо він говорить зрозумілою для людей мовою. Він говорить те, що справді відбувається. І люди бачать, що вони говорять про те, що нас болить», – переконаний колишній представник України у Венеціанській комісії.

Окрім цього він заявив, що коли б державні інституції, рейтинги довіри до яких значно впали, не літали на Мальдіви, а спустились на вулиці, вони б зовсім інші речі почули про себе і про свої реформи.

«Саме тому в Збройних сил і у волонтерів найбільша підтримка. Це ті ж самі люди, яких опитують. Вони задіяні в цьому процесі, а в процесі реформ ніхто не задіяний. Люди від них тільки потерпають», – підкреслив Пилипенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 10:45 :06