вівторок, 23 січня, 2018, 23:25 Політика
Депутат: Європа втомилася дивитися, як Україна нібито бореться

Європа втомилася дивитися, як Україна намагається щось робити, але не може цього, а також декларує одну позицію, але діє по-іншому.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат (позафракційний) Сергій Мельничук.

Нагадаємо, Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що настав час для гармонізації відносин всередині Ради Європи та повернення «на борт» організації держав-членів. Ягланд заявив, що РЄ опинилася у фінансовій кризі через зменшення внесків від Туреччини та РФ. А міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен вважає, що несплата внесків РФ ставить під загрозу роботу РЄ.

Сергій Мельничук нагадав про компанію «Siemens», яка постачала турбіни в окупований Крим та потрапила під санкції, та зауважив, що турбіни для неї виготовляла Україна: «То чому європейські компанії змушують ставити санкції, а українці цього не роблять?».

«Європа втомилася дивитися, як Україна нібито бореться», – заявив нардеп та нагадав, коли було запроваджено другий етап санкцій, який стосувався компаній, які будують «Північний потік», цим європейським компаніям було складно, адже вони побачили, як їхній бізнес «заморожується». Окрім того, було втрачено російський ринок збуту продукції, додав гість програми.

«Другий етап санкцій вдарив по європейських компаніях, і коли США почали завозити вугілля, свій газ, завойовуючи європейські ринки, і не тільки, а ще й український… Я щодо України хочу навести один приклад: на Вуглегірську ТЕЦ вугілля завжди поставлялося із Дніпропетровщини. Як думаєте, звідки поставляється вугілля на Вуглегірську ТЕЦ? Із Америки!», – заявив Сергій Мельничук.

Гість програми заявив, що нині в Україні відбувається зовнішня та внутрішня окупація. Політик наголосив, що Європа втомилася дивитися, як Україна намагається щось робити, але не може цього, а також декларує одну позицію, але діє по-іншому.

Народний депутат України (позафракційний) Левченко зауважив, що до того часу, поки в Україні править олігархічна клептократія, не слід очікувати, що до України будуть ставитися як до рівнозначного партнера, а ставитимуться, як до меншовартісного партнера.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 09:58 :43