Новини » Світ 23 січня, 2018, 16:39
Через бездарне управління економікою, РФ перестає бути цікавим партнером для Європи, – Матвієнко
ZIK
ZIK

Російська пропаганда навчились прекрасно використовувати те, що головними цінностями для Європи є права людини та свобода слова. Зараз ЄС уже це розуміє, однак їхні інституції працюють досить повільно, тож і їхня реакція не може бути миттєвою.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив політолог експерт Центру «Ейдос» Віктор Таран.

«Нещодавно «Twitter» локалізував 50 тисяч фейкових акаунтів, які Росія використовувала у своїй пропаганді. Зараз їх «забанили» та знищили», – розповів Таран.

Та слід пам‘ятати, що для Європи базовою цінністю є права людини та свобода слова. Росіяни ж це навчились прекрасно використовувати, як свою перевагу.

«Коли європейці зрозуміли, що Росія почала зловживати правом на свободу слова та перевела справу у маніпуляцію, їхні інститути включилися», – зауважив політолог.

Однак, європейські інституції є «досить повільними», тому й їхня реакція не може бути миттєвою.

«Та коли вона настане, буде невідвороньою і змінити цю позицію стане дуже важко. Адже із санкціями теж так було – їх довго впроваджували, та тепер скасувати практично неможливо», – наголосив Таран.

У свою чергу політолог Костянтин Матвієнко додав:з одного боку Європа справді демонструє елементи серйозної суспільної зрілості, та з іншого – вона залишається економічно залежною від Росії, передусім через ринки збуту.

«Єдине, сподіваюся, що Росія і внаслідок санкцій, і через бездарне управління економікою, сама перестає бути цікавим економічним партнером. Вона залишається таким лише для України, адже товарообіг між двома державами займає перше місце», – розповів Матвієнко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:18 :14