понеділок, 22 січня, 2018, 9:45 блоги Суспільство
Знищення державного мовлення: найбільший удар – по радіо
Юрій Михальчишин
народний депутат України VII скликання,
кандидат політичних наук (2009 р.), радник голови СБУ (2015-2016 рр.)

Уже багато написано та сказано з приводу знищення сітки мовлення державних телерадіокомпаній у зв’язку з запровадженням т.зв. «суспільного мовлення».

На львівському телебаченні, крім легендарного «Концерту вітань» з ведучими Петром Остапишином і Романом Лемехою, припинено виробництво таких передач: «Політична шахівниця», «Вечір у Львові», «На часі», «Відкрита студія», «Перегони на ТРК Львів», «Феномен України», «Доступна економіка», «Про Зоо», «Слово», «Уроки», «Життєві істини», «Звитяга», «Блокпост», «Профілі», «Пас», «Подаруй надію», «Сусіди», «Овації», «Мамо, знайди мене», «Цирк».

Тобто станом на зараз з власного виробництва залишили по суті лише новини та ранкову передачу, а весь інший контент будуть брати з Києва (просили ми киян про це, чи що???). Відповідні ж і зміни в штатній структурі – 215 скорочених.

Найбільшого удару завдано по радіомовленню.

Ця тема мені близька, бо я – хоч і не Петро Остапишин – упродовж останніх 10 років вів щотижневий політичний огляд у передачі «Підсумки тижня».

«Підсумки тижня» колектив радіо жартома називав «Підсвинки тижня». Жарти-жартами, а в Жидачеві та Радехові мене впізнавали по голосу –передачу цю транслювали в суботу зранку.

«Підсвинки» жодного разу за найтемніших часів не здригнулися – ні тоді, коли за нами бігали могильовські мєнти після 9 травня, ні тоді, коли Табачник вилучав наш підручник з історії – мікрофон завжди був вільний.

Дякую усьому колективу загалом та зокрема харизматичному Володимир Городницький (він там був заступником редактора інформаційного мовлення). На жаль, у мене нині немає політичних важелів, аби відстояти наше львівське радіо, а тим львів’янам, у котрих вони точно є (в Києві начебто багато наших земляків при посадах), їм, певно, байдуже.

Ще раз дякую за все, «Підсвинки».

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 19:44 :35