понеділок, 22 січня, 2018, 21:31 Спорт
Збірна України U-17 з футболу розпочала турнір у Мінську з перемоги над Молдовою

Юнацька збірна України U-17 (футболісти 2001 року народження) на «Кубку розвитку – 2018» забили чотири «сухі» м’ячі одноліткам із Молдови.

Футбол: юнацька збірна України з перемоги стартувала на "Кубку Розвитку" в Мінську

У першому турі міжнародного турніру Кубок розвитку, який проходить у столиці Білорусі, Мінську, Підопічні Олега Кузнецова виграли з великим рахунком у одноліток з Молдови – 4:0, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Уже на 6-й хвилині Волошин відкрив рахунок, а на 13-й після розіграшу кутового результативним ударом відзначився Хондак.

На 39-й хвилині в результаті швидкої контратаки до великого рахунок довів Сікан. А на 56-й хвилині крапку в матчі дальнім пострілом поставив Надольський – 4:0.

Додамо, що свій наступний поєдинок на турнірі українці проведуть завтра, 23 січня, з Казахстаном. Початок матчу – о 15:40.

Футбол. Юнацький міжнародний турнір «Кубок розвитку – 2018»